Sunday, February 17

Smiley :)

Hei.

Minu viimase kuu ja rohkem aja iseloomutuseks ütlen - RUTIIN.  Talli elu siin on nii igav. Iga päev üks ja see sama. Aga vahest on rutiin hea. Ei pea ise palju mõtlema .

Meil käis Taani prints Frederik tallis ükpäev , koos oma abikaasa ja terve posu lastega. Terve tall oli lapsi täis. Käisid neid paitamas ja heina andmas. :)

Meil läks 1 hobune ära. Juba ühe hobuse võrra on tööd vähem ja seda on päris palju. 2 või 3 hobust läheb veel ära.

Ratsutanud ma ei ole siiamaani. Nojah Quidamiga jalutamist 45 min ei saa lugeda ratsutamiseks.

Ostsin oma hobustele uue cooleri. Homme läheb see eestisse ja ehk näen seda ka oma hobuste seljas varsti. Veel olen ostnud 3 sadulatekki ja natuke nänni. Siin on asjad päris kallid ja soodukate peale eriti ei trehva.

Kodus läheb mu hobustel väga hästi. Eloria indles esimest korda. Panin kõik kirja ja pean arvestust. Jah mu plaan ta ära tiinestada on ikka olemas ja varsti võtan täku omanikuga ka ühendust, et kokku leppida aega ja kõigepealt asja üldse uurida.

Eriksonil läheb ka hästi. Maris kiidab ja räägib, et läheb aina paremaks. Taguots tahab küll veel palju tööd saada, aga pilt pidi parem olema.

Mul polegi midagi eriti kirjutada. Panen ühe pildi ka. Kuigi selle eest ma võin näopeksu saada, aga ma riskin sellega. :)
Meil käis Rider's Journal Quidamist lugu tegemas. Järgmises ajakirjas on pikk lugu meie tallist, Thomases ja Quidamist. Eks annan teada, kui see ilmuma peaks ja seda linkida saab.

TSaukadNo comments: